Bestuur stichting Ride4Kids

Het bestuur van Ride4Kids bestaat uit de volgende leden.

Voorzitter
Gerald Croes
info@ride4kids.nl

Penningmeester
Liselotte Kuil
info@ride4kids.nl

Bestuurslid
Sander IJzerman
sander@ride4kids.nl

Organisatie Pyreneeën Challenge

Het bestuur van Ride4Kids wordt in de organisatie/ voorbereiding van de Pyreneeën Challenge ondersteund door de volgende vrijwilligers.

Communicatie
Jasja Oosterhof
jasja@ride4kids.nl

Verkoop/ merchandising
Wilko Borgonjen
wilko@ride4kids.nl

Routes
Arnoud Croes
arnoud@ride4kids.nl

(Hard)lopers
Maurice van der Velde
maurice@ride4kids.nl

Veiligheid
Ricardo Scheerder
ricardo@ride4kids.nl

Totaal ingezameld €351.00